Tutvustus ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tere tulemast " Anne Velli Lasteshow " koduleheküljele!
Oleme edukalt tegutsenud juba üle kahekümne aasta ja tihedas konkurentsis ellu jäänud. Meie etendus ehk show on täiesti omanäoline ja erineb tunduvalt teiste truppide omadest.
Etendus on mõeldud alates kahe-aastastest lastest kuni neljanda-viienda klassi õpilasteni välja. Etendus kestab 45 minutit.
Etendustes on palju muusikat, laulu- ja koordinatsioonimänge, mõistatusi, luuletusi.
Igas etenduses on oma moraal ja õpetusiva. Mängime ja laulame koos lastega, s.t. laps saab läbi etenduse aktiivselt kaasa mõelda ja organiseeritult tegutseda.
Etenduse ajal istuvad lapsed toolidel, nagu tavalise teatrietenduse puhul (soovitavalt lavale lähemal). Mängude ajal teevad nad erinevaid liigutusi ja laulavad enamjaolt püsti seistes.
Mängud nn. piltide vahel annavad lapsele võimalusi oma oskusi ja võimeid proovida, samas ka puhata, kuna küllalt pika etenduse vältel ei jõua laps pidevalt kontsentreeruda. Samuti õpivad nad midagi täiesti uut ja huvitavat.
Igal erineval etendusel on ka erinev muusika ja erinevad mängud. Kuna reeglina olen ise stsenaariumide, muusika, mängude ja laulude looja, siis peaks tulemus kokkuvõttes mõjuma uudse ja värskena.
Nagu mõned etenduste pealkirjadki ütlevad, on meil palju tegelasi-nukke, nagu näiteks konn, jänes, rebane, hunt, karu,siil, põder jne.
Nukkudega mängime nii sirmi ees kui sirmi taga. Nukud on küllalt suured 80-90 cm pikad.
Töötan ilma võimenduseta, saatepillideks sõltuvalt kohalikest oludest kas klaver või akordion, (kui puudub klaver või see on mänguks kõlbmatu, siis akordion).
Tänini on olnud meie show kõikjale oodatud. Oleme saanud palju tänusõnu, kuid suurim tänu on muidugi laste säravad silmad.
Esineme kõikjal: koolides, lasteaedades, klubides, vabaõhulavadel. Lastehommikuid ja üritusi juhin kostüümis (Nirgi-Neti) ja ilma.
Kontserttegevus ja tantsumängud täiskasvanutele tähtpäevadel, pidudel, kohvik-klubi õhtutel.
Meid võib kutsuda ka kodudesse laste jaoks korraldatud pidudele (hind kokkuleppel).
Sõidame etendusega kohapeale - statsionaar puudub.
Kui kohtume, siis loodame, et saame sõpradeks.
Lugupidavalt tervitades,
Anne Velli.